FAQ. Tedy na co se velmi často ptáte. Pokud chcete něco vědět, je lepší se zeptat než mlčet. Nejčastější dotazy vypisujeme zde. Postupně tuto sekci rozšiřujeme. Takže pokud nenajdete, co hledáte, napište nám

Co se stane po objednávce produktu? 

S většinou vyrobených kousků se těžko loučíme. Přijde Vám potvrzení objednávky s výzvou k bankovnímu převodu. Po připsání platby zboží expedujeme zvolenou cestou. Číslo objednávky je Variabilní symbol.

Je možné produkt vyzvednout osobně?

Samozřejmě. Rádi Vás uvidíme. Pokud jste ze Středočeského kraje či Jihočeského kraje, můžeme se domluvit i na dovozu přímo k Vám domů. 

Mohu provést úhradu hotově? 

Platbu v hotovosti bohužel nepřijímáme. 

Jak se o produkty ze dřeva starat?

S láskou 🙂 Na toto jsme napsali krátký článek. Hlavní je selský rozum, žádná myčka a občas jim dát trochu péče.. 

Kde se bere dřevo na výrobu? 

Toto je kapitola na mnoho článků. Většinu dřeva si zajišťujeme sami, protože chceme mít kontrolu nad kácením, pořezem a sušením. Dřevo je pak za správného postupu mnohem stálejší. Pokud Vás to zajímá, přečtěte si knihu “Viděl jsem tě růst – Erwin Thoma” Pokud dřevo kupujeme, pak jen od ověřeného dodavatele. 

Vyrobíte mi konkrétní produkt na zakázku?

I to se dá, když nás nebudete nutit do něčeho, co se nám zkrátka nelíbí. Nejlepší je takové “hrubější” zadání a nechat povolenou uzdu naší fantazii. Napište nám poptávku, ozveme se obratem. 

Děláte workshopy se dřevem? 

Až se situace uklidní, plánujeme setkání a workshopy. Na takové akci si nejčastěji něco vyřežete a setkáte se s pozitivně naladěnou partou, možná přijde i mistr Vichr osobně.

prstynsky ze dřeva, drevene prstynky

Dřevo nechceme ovládat, ale nechat vyniknout jeho krásu. Dřevo nás motivuje, dřevo nás nabíjí, díky dřevu můžeme žít tak krásný a pestrý život.