Více než 30 let cesty a až nyní nabíráme správný směr. Můj táta strávil celý život v lese, předci dělali se dřevem. Jsem strašně rád, že se nám nyní dřevo vrací do rodiny a je to právě v čase, kdy se rozrůstá. Hledáme v něm potěšení, klid a krásu přírody.

Všechno to začalo prkénky, uvědomil jsem si totiž, že rodinný život se vlastně především točí kolem kuchyně. 6 let sleduji, že pokud už někdo takové prkénko má, je vždy na lince. Připravené k použití. Servíruje se na něm jídlo pro hosty, děláte si na něm snídani, zkrátka tam je. A přece když přijde návštěva, zeptá se, odkud prkénko je. Bavilo mě to pozorovat  a zatímco se ostatní bavili u stolu, já už jsem zase dumal.

Příchod Lindičky mi udal ten správný směr. Chceme tak zkrátka žít a dnes je ten správný čas. Prkénko tak dalo základ životu dřeva. Často i od kmene až k vám domů. Všechny produkty vznikají naší rukou. Dřevo musíme shánět, kácet a řezat ve správnou dobu a až pak z něj můžeme dělat. A když zrovna nepracujeme, je stále potřeba připravit dost dřeva na topení. To už musí mít člověk rád, protože jinak by to nešlo.

Jsme rodina a dřevo je náš život.

Dřevo nechceme ovládat, ale nechat vyniknout jeho krásu. Dřevo nás motivuje, dřevo nás nabíjí, díky dřevu můžeme žít tak krásný a pestrý život.

#zivotdreva

Naše rodina

Linda

Úsměv od ucha k uchu a vždy pozitivní nálada. Na nic nemám trpělivost a tak mi pod rukou vzniká všechno tak, jak to příroda do dřeva nakreslila.

Václav

Jeden skutečný sen, prosím. Doháním, co jsem v mládí zameškal, ale už na to nejsem sám. Rodina, příroda,dřevo, focení, ryby… Jeden život na to všechno nestačí.

Elenka

Zdání roztomilosti může někdy klamat. Slyším na slovo „ňaminka“ a nemám moc ráda procházky. Dláto už jsem v ruce měla, ale ještě to počká.

Venoušek

Poznali jste mou ruku? Jsem spojením dvou geniálních myslí a dlouho očekávanou posilou týmu. Připojím se v polovině června 2021.

Pracujeme